NOVÝ Vacotron 460

Vacotron 460 umožňuje snadnou aplikaci vakuoterapie  prostřednictvím gumových kulovitých elektrod. Průběh vytváření podltaku lze nastavit buď jako kontinuelní nebo přerušovaný. Terapeut může dále jemně dolaďovat intenzitu vytvářeného podltaku. Jednotka je kompatibilní s elektroterapeutickými přístroji 4-řady, ale i se staršími modely. ... .

Vacotron 460

Vacotron 460 umožňuje snadnou aplikaci vakuoterapie  prostřednictvím gumových kulovitých elektrod. Průběh vytváření podltaku lze nastavit buď jako kontinuelní nebo přerušovaný. Terapeut může dále jemně dolaďovat intenzitu vytvářeného podltaku. Jednotka je kompatibilní s elektroterapeutickými přístroji 4-řady, ale i se staršími modely.
Vakuový modul pro přístroje série 6

Vakuový modul pro nejnovější řadu 6, Skládá se z elektronického modulu s kompresorem, jenž je instalován v přístroji řady 6 (např. Endomed 682, Sonopuls 692, atd.). Integrovaný rezervoár je umístěn v podstojanu, do něhož jsou rovněž připojeny pacientské kloboučky s elektrodami. Průběh vytváření podltaku lze nastavit buď jako kontinuelní nebo přerušovaný. Terapeut může dále jemně dolaďovat intenzitu vytvářeného podltaku.


 
 
Vacotron460
Vacotron 6xx (+Endomed 682)
Vacotron 460
Avaco

Avaco je přístroj pro podtlakovou terapii, který dokonale doplňuje přístroje pro elektroterapii. Slouží k aplikaci proudů prostřednictvím vakuových přísavek vybavených elektrodami.Avaco