NOVÝ Sonopuls 490 !!!

Nový Sonopuls 490 je charakteristický svým unikátním designem a jednoduchou a rychlou obsluhou. Dotykový celobarevný displej, rozsáhlá databáze terapií, rychlé a intuitivní ovládání, špičková kvalita ENRAF NONIUS...

Sonopuls692
sonopuls692V
Sonopuls692VS-StatUS
NOVÝ Sonopuls 492 !!!

Nabízí 2 plně nezávislé kanály se všemi moderními typy proudů a terapeutický ultrazvuk, jenž lze používat nezávisle, nebo pro kombinovanou terapii. Dotykový celobarevný displej, rozsáhlá databáze terapií, rychlé a intuitivní ovládání,  špičková kvalita ENRAF NONIUS...

Sonopuls 190

Sonopuls 190 je NOVÝ základní model ultrazvukového přístroje výrobce ENRAF-NONIUS. Nabízí aplikaci  pomocí multifrekvenčních hlavic. Nabízí 25 předprogramovaných  a 20 uživatelských protokolů. Ovládání je díky dotykovému displeji velice jednoduché a intuitivní. 
Sonopuls 190 StatUS

Sonopuls 190 s jednotkou StatUS. Nabízí aplikaci  pomocí multifrekvenčních hlavic. Nabízí 25 předprogramovaných  a 20 uživatelských protokolů. Ovládání je díky dotykovému displeji velice jednoduché a intuitivní. 
Sonopuls 690 S

Sonopuls 690 S je modulární ultrazvukový přístroj. V rámci řady přístrojů série 6xx jde o základní model, jenž nabízí aplikaci StatUS ultrazvuku  či ultrazvuku pomocí standardní UZ-hlavice.  Dle požadavků zákazníka jej lze dovybavit dalšími terapeutickými moduly (Dvoukanálová elektroléčba, Vakuová jednotka). 
Běžně se ultrazvuk aplikuje dynamicky,  tzn. že se s ultrazvukovou hlavicí pohybuje (‘dělají se kruhy‘). Tyto pohyby s UZ-hlavicí (tato metoda se nazývá také dynamická či semi-stacionární) jsou velmi důležité, protože dochází k několika negativním jevům v UZ-svazku a v tkáni pacienta. Tyto negativní doprovodné jevy mohou způsobit poškození v tkáni pacienta (přehřátí).  Ultrazvukové hlavice StatUS využívají dvě speciální formy modulace (modulace AMPLITUDY a modulace ČINITELE VYUŽITÍ (DUTY CYCLE)), jenž velmi silně redukují ‘špičky‘ intenzity v UZ-svazku, což snižuje možnost tvorby dutin a  zamezuje přehřívání tkáně. Samotná ultrazvuková hlavice je navržena jako podtlakový pryžový "zvon", jenž se přisaje na požadovanou aplikační lokaci - terapeut se tedy může v klidu věnovat jinému pacientovi..... .
StatUS - Stationary Ultra Sound  (Stacionární Ultrazvuk)
 
...více informací:
SÉRIE 4
SÉRIE 1
SÉRIE 6
Sonopuls 692

Sonopuls 692
je modulární elektroterapeutický přístroj. Disponuje dvěma nezávislými elektroterapeutickými kanály  a modulem pro aplikaci standardního ultrazvuku. Dle požadavků zákazníka jej lze dovybavit dalšími terapeutickými moduly ( StatUS, Vakuová jednotka).

Sonopuls 692 S

Sonopuls 692 S
je modulární elektroterapeutický přístroj. Disponuje dvěma nezávislými elektroterapeutickými kanály, modulem pro aplikaci standardního ultrazvuku a na rozdíl od Sonopulsu 692  obsahuje modul pro aplikaci stacionárního ultrazvuku StatUS . Dle požadavků zákazníka jej lze dovybavit dalšími terapeutickými moduly ( Vakuová jednotka).

Sonopuls 692 V

Sonopuls 692 V
je modulární elektroterapeutický přístroj. Disponuje dvěma nezávislými elektroterapeutickými kanály,  modulem pro aplikaci standardního ultrazvuku a vakuovou jednotkoupro aplikaci elektrodových kloboučků.. Dle požadavků zákazníka jej lze dovybavit dalšími terapeutickými moduly ( StatUS).

Sonopuls 692 VS

Sonopuls 692 VS
je modulární elektroterapeutický přístroj. Disponuje dvěma nezávislými elektroterapeutickými kanály,  modulem pro aplikaci standardního ultrazvuku, modulem pro aplikaci stacionárního ultrazvuku StatUS a vakuovou jednotkoupro aplikaci elektrodových kloboučků.

Sonopuls 190 Status
Sonopuls 190
Sonopuls 490
Sonopuls 492
Sonopuls 492 s vakouvou jednotkou Vacotron 460
Sonopuls690S
Sonopuls692S
Sonaris

Přístroj pro aplikaci ultrazvuku pomocí multifrekvenčních hlavic 1 a 3,5 MHz.

Sonaris
ETIUS U

Elektroterapeutický přístroj vybaven dvěma nezávislými kanály pro elektroterapii (viz. ETIUS) a ultrazvuk (1MHZ), který lze provádět nezávisle či kombinovaně na jednom ze dvou kanálů přístroje.

.

Etius U
ETIUS ULM

Dvoukanálový přístroj, na kterém lze využívat dva nezávislé kanály pro elektroterapeutii, ultrazvuk (1MHz), laserovou terapii a magnetoterapii
.
Etius ULM