Myomed 632

Myomed 632 je základní přístroj pro biofeedback, aplikaci elektroléčby a diagnostiku řady 6. Průběh a výsledky terapie se zobrazují na barevném LCD displeji. Sluchátka umožňují sledovat hladinu EMG signálu.

Myomed 632 X

Myomed 632 X je kompletní přístroj pro biofeedback, aplikaci elektroléčby a diagnostiku. Průběh a výsledky terapie je možné sledovat na LCD monitoru (Myocombox umožňuje přenos obrazu do jakéhokoliv monitoru technologií Bluetooth). Data si můžete jednoduše zálohovat na USB stick.
Myomed 632 U

Myomed 632 U je výkonný přístroj pro biofeedback, aplikaci elektroléčby a diagnostiku doplněný o ultrazvukovou jednotku pracující na frekvencích 1 a 3 MHz. Sluchátka umožňují sledovat hladinu EMG signálu.

Myomed 632 UX

Myomed 632 UX je kompletní přístroj pro biofeedback, aplikaci elektroléčby a diagnostiku doplněný o ultrazvukový modul. Průběh a výsledky terapie se zobrazují na zvětšeném LCD displeji. Myocombox umožňuje přenos obrazu do jakéhokoliv monitoru technologií Bluetooth. Data si můžete jednoduše zálohovat na USB stick.
Myomed632
Myomed632X
Myomed632U
Myomed632UX
Myomed632V
Myomed632VU
Myomed632VUX
Myomed632VX
Myomed 632 V

Myomed 632 V je kompletní přístroj pro biofeedback, aplikaci elektroléčby a diagnostiku doplněný o vakuovou jednotku. Průběh a výsledky terapie vč. úrovně svalových kontrakcích se zobrazují na barevném LCD displeji, který rovněž pacienta bezpečně naviguje celým průběhem procedůry.

Myomed 632 VU

Myomed 632 VU je kompletní přístroj pro biofeedback, aplikaci elektroléčby a diagnostiku doplněný o vakuovou jednotku a ultrazvukový modul. Průběh a výsledky terapie vč. úrovně svalových kontrakcích se zobrazují na barevném LCD displeji, který rovněž pacienta bezpečně naviguje celým průběhem procedůry.

Myomed 632 VUX

Myomed 632 VUX je kompletní přístroj pro biofeedback, aplikaci elektroléčby a diagnostiku doplněný o vakuovou jednotku a ultrazvukový modul. Průběh a výsledky terapie se zobrazují na barevném LCD displeji. Myocombox umožňuje přenos obrazu do jakéhokoliv monitoru technologií Bluetooth. Data si můžete jednoduše zálohovat na USB stick.

Myomed 632 VX

Myomed 632 VX je kompletní přístroj pro biofeedback, aplikaci elektroléčby a diagnostiku doplněný o vakuovou jednotku. Průběh a výsledky terapie se zobrazují na zvětšeném LCD displeji. Myocombox umožňuje přenos obrazu do jakéhokoliv monitoru technologií Bluetooth. Data si můžete jednoduše zálohovat na USB stick.

SÉRIE 6