NOVÝ ENDOMED 482!!!

Nabízí 2 plně nezávislé kanály se všemi moderními typy proudů. Dotykový celobarevný displej, rozsáhlá databáze terapií, rychlé a intuitivní ovládání pomocí jedné ruky, špičková kvalita ENRAF NONIUS... .


endo682
endo682v
endo684
endo684v
ENDOMED 682

Endomed 682 je modulární elektroterapeutický přístroj. V rámci řady přístrojů série 6xx jde o základní model, jenž nabízí 2 nezávislé elektroterapeutické kanály. Dle požadavků zákazníka jej lze dovybavit dalšími terapeutickými moduly (Ultrazvuk, StatUS, Vakuová jednotka, EMG,..) 

ENDOMED 682V

Endomed 682V je modulární elektroterapeutický přístroj. Disponuje dvěma nezávislými elektroterapeutickými kanály, stejně jako Endomed 682, a navíc má zabudovanou vakuovou jednotku pro  aplikaci vakuových elektrod. Dle požadavků zákazníka jej lze dovybavit dalšími terapeutickými moduly (Ultrazvuk, StatUS, EMG,..)

ENDOMED 684V

Endomed 684 V
je modulární elektroterapeutický přístroj. Nabízí hned 4 plně nezávislé elektroterapeutické kanály a navíc má zabudovanou vakuovou jednotku pro aplikaci vakuových elektrod.


ENDOMED 684

Endomed 684 je modulární elektroterapeutický přístroj. Nabízí hned 4 plně nezávislé elektroterapeutické kanály. Dle požadavků zákazníka jej lze dovybavit vakuovou jednotkou.
Endomed182
enstim4
TensMedS84
TensMed_P82
ENDOMED 182

Endomed 182 u
je základní model výrobce ENRAF-NONIUS. Tento přístroj disponuje dvěma elektroterapeutickými kanály pro pro tišení bolestivých stavů.


EN STIM 4

EN Stim 4
je kompletní čtyřkanálový stimulátor pro běžnou a sportovní rehabilitaci s podsvětleným LCD displejem. Umožňuje simultánně působit proudy na vybrané svaly nebo jejich skupiny, např. levý a pravý quadriceps.


TENSMED S84

TensMed S84
je příruční bateriový (i síťový) čtyřkanálový stimulátor pro běžnou a sportovní rehabilitaci s podsvětleným LCD displejem. Umožňuje simultánně působit proudy na vybrané svaly nebo jejich skupiny, např. levý a pravý quadriceps.


TENSMED P82 a TENSMED S82

TensMed P82
je profesionální bateriový přístroj pro tlumení bolesti.  TensMed S82 je profesionální bateriový přístroj pro tlumení bolesti a stimulaci svalů. 


Endomed 482NEW
SÉRIE 4
SÉRIE 6
SÉRIE 1
ETIUS

Elektroterapeutický přístroj vybaven dvěma nezávislými elektroterapeutickými kanály s rozšířenou nabídkou typů proudů, které lze spojit pro provádění čtyřelektrodových procedur.

.

Etius
ETIUS U

Elektroterapeutický přístroj vybaven dvěma nezávislými kanály pro elektroterapii (viz. ETIUS) a ultrazvuk (1MHZ), který lze provádět nezávisle či kombinovaně na jednom ze dvou kanálů přístroje.

.

Etius U
ETIUS LM

Dvoukanálový přístroj (viz. ETIUS), na kterém lze využívat dva nezávislé kanály pro elektroterapeutii, laserovou terapii a magnetoterapii
.
Etius LM
ETIUS ULM

Dvoukanálový přístroj, na kterém lze využívat dva nezávislé kanály pro elektroterapeutii, ultrazvuk (1MHz), laserovou terapii a magnetoterapii
.
Etius ULM
Aries S

Elektroterapeutický přístroj vybaven dvěma nezávislými elektroterapeutickými kanály, které lze spojit pro provádění čtyřelektrodových procedur.

.

Aries S